20 minut z RE: Operation Raccoon City

19.03.2012 | www.polygamia.pl | underluk

20 minut z RE: Operation Raccoon City

Premiera "Resident Evil: Operation Raccoon City" już lada chwila, a do sici trafił właśnie prawie dwudziestominutowy film z tej gry. Czy on przekona niezdecydowanych.


Z pierwszych opinii, jakie słychać w sieci od osób, które miały już okazje zapoznać się z przedpremierową wersją gry, tak jak np. redaktorzy serwisu polygamia.pl, wynika, że duży nacisk został położony na rozgrywkę wieloosobową. Może warto się zastanowić, czy po zakupie będziemy mieli z kim grać. Gra w pojedynkę w ten tytuł, podobno mija się nieco z celem, a sama rozgrywka nie jest tak sycąca jak być powinna.

Z drugiej strony, to jest "Resident Evil". Masakrowania zombie, nigdy dość.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści