Czy trzecia Ludzka Stonoga się opóźni?

30.03.2012 | www.filmweb.pl | underluk

Czy trzecia Ludzka Stonoga się opóźni?

Zdjęcia do trzeciej i ostatniej części filmu "Ludzka stonoga", mają ruszyć za mniej więcej, dwa miesiące. Jednak termin ten może zostać opóźniony z powodu kłótni.


A stronami w sporze są Tom Six, czyli reżyser produkcji oraz będący gwiazdą filmu Dieter Laser. Kłótnia toczy się o zmiany w scenariuszu, które zaproponował ten ostatni, a które są jednocześnie postawionym przez niego ultimatum. Jeśli reżyser się na nie nie zgodzi, może zostać bez głównego aktora.

Oto jak obie strony bronią swoich racji.

Tom Six: "Wydaje się, że po sukcesie "Ludzkiej stonogi" ego Dietera Lasera rozdęło się do absurdalnych rozmiarów. Najpierw podpisał kontrakt i zachwycał się scenariuszem "THC3", potem zażądał naniesienia niemożliwych do zaakceptowania zmian w scenariuszu, a teraz – na siedem tygodni przed rozpoczęciem zdjęć – odmawia udziału. "

Dieter Laser: "Sprawa jest bardzo prosta. Spodobała mi się fabuła trzeciej części, kiedy była mi opowiedziana. Podpisałem więc kontrakt, a scenariusz miałem otrzymać po 4-6 tygodniach. Kiedy w końcu dostałem go – a nastąpiło to pół roku po podpisaniu kontraktu – nie spodobało mi się to, co przeczytałem. Nie mogłem w ogóle zidentyfikować się z bohaterem. Zaproponowałem więc zmiany, dzięki którym mógłbym w pełni poświęcić się roli. To było nie do przyjęcia dla Toma Sixa."

Jeśli panowie nie dojdą do porozumienia, sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści