Doczekamy się serialu Hellraiser?

05.04.2012 | www.gildia.pl | underluk

Doczekamy się serialu Hellraiser?

"Hellraiser" to historia, która do dziś doczekała się już dziewięciu odsłon. Jak możemy wyczytać z oświadczenia Stewarta Tilla (nowy dyrektor Sonar Entertainment) jest szansa na serial.


"Oto oświadczenie Stewarta Tilla: Spędziłem więcej czasu pracując w filmie niż w telewizji i widzę, że zalety filmu, którymi są świetni scenarzyści, wielcy reżyserzy, stają się bardzo ważne na małym ekranie. Przepaść pomiędzy przyzwoitym serialem, a znakomitym serialem jest coraz większa. Naszą obsesją jest znalezienie seriali o wysokiej jakości, jakich oczekuje publiczność. Gdy spojrzycie na nasze marki, widzicie tytuły, które są rozpoznawalne jak King Tut czy Hellraiser - mają one dzięki temu duży plus, gdyż pojawiają się z odpowiednim podejściem marketingowym i dobrym scenarzystą jak Steven E. de Souza."

Projekt jest póki co na wczesnym etapie produkcji, a za jego powstaniem miałyby stanąć firmy Sonar Entertainment oraz Panacea Entertainment.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści