Polska Legenda

23.04.2012 | www.chelmno.com.pl | underluk

Polska Legenda

"Legenda" to tragicznie zły film Mariusz Pujszy, ale to też tytuł powstającego właśnie amatorskiego slashera, do którego zdjęcia już się zakończyły w Chełmnie.


"Co roku, w jednym z klubów, chełmińska młodzież świętuje noc śmierci seryjnego mordercy, siejącego niegdyś postrach na ulicach miasta. Legenda głosi, że tej właśnie nocy, jego duch wraca z zaświatów, by dokończyć swoje dzieło... Osiemnastoletnia Ania Kasprzyk, skrywająca mroczną tajemnicę zagubiona nastolatka, wraz z młodszą siostrą i fajtłapowatym kolegą, stają do nierównej walki z tajemniczym mordercą, który zdaje się naśladować zbrodnie słynnego Żniwiarza. A może to właśnie on powrócił, by raz jeszcze zapisać się krwawymi zgłoskami w historii Chełmna?"

Reżyserem, autorem scenariusza, producentem i odtwórcą jednej z drugoplanowych ról jest Łukasz Stasiorowski. Za zdjęcia odpowiada Krystian Szepielak, a za muzykę Wiktor Wadler. Główną rolę odegra Kinga Nowicka.

Zdjęcia do filmu już się zakończyły, a premiera planowana jest pod koniec kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej filmu www.filmlegenda.bnx.pl oraz na facebooku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści