Polska Legenda

23.04.2012 | www.chelmno.com.pl | underluk

Polska Legenda

"Legenda" to tragicznie zły film Mariusz Pujszy, ale to też tytuł powstającego właśnie amatorskiego slashera, do którego zdjęcia już się zakończyły w Chełmnie.


"Co roku, w jednym z klubów, chełmińska młodzież świętuje noc śmierci seryjnego mordercy, siejącego niegdyś postrach na ulicach miasta. Legenda głosi, że tej właśnie nocy, jego duch wraca z zaświatów, by dokończyć swoje dzieło... Osiemnastoletnia Ania Kasprzyk, skrywająca mroczną tajemnicę zagubiona nastolatka, wraz z młodszą siostrą i fajtłapowatym kolegą, stają do nierównej walki z tajemniczym mordercą, który zdaje się naśladować zbrodnie słynnego Żniwiarza. A może to właśnie on powrócił, by raz jeszcze zapisać się krwawymi zgłoskami w historii Chełmna?"

Reżyserem, autorem scenariusza, producentem i odtwórcą jednej z drugoplanowych ról jest Łukasz Stasiorowski. Za zdjęcia odpowiada Krystian Szepielak, a za muzykę Wiktor Wadler. Główną rolę odegra Kinga Nowicka.

Zdjęcia do filmu już się zakończyły, a premiera planowana jest pod koniec kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej filmu www.filmlegenda.bnx.pl oraz na facebooku.

Najnowsze wieści