Zdjęcia do Martwego Zła właśnie ruszyły

07.05.2012 | www.filmweb.pl | underluk

Zdjęcia do Martwego Zła właśnie ruszyły

Rozpoczęły się zdjęcia do remeaku "Martwego zła", kultowego obrazu w reżyserii Sama Raimi'ego. Czy dojdzie do zbezczeszczenia klasyki kina grozy?


"Martwe zło" ma wielu wielbicielu, którzy krzywo patrzą na nową wersję tej historii. Na szczęście z zapowiedzi wynika, że film poza ogólnym zarysem scenariusza, nie będzie miał wiele wspólnego z oryginałem. Bohaterem nie będzie Ash, tylko nastolatka, produkcja nie będzie też miała silnych akcentów humorystycznych, a skupi się raczej na klasycznym mroczny horrorze.

Fabuła opowie o grupie młodych ludzi, którzy wybierają się wypocząć w ukrytej w lesie chatce. Na miejscu znajdują starą księgę, w której znajduje się inwokacja przywołująca pradawne zło. Nastolatkowie wypowiadają zaklęcie, a to, co ich wkrótce spotka, nie będzie zbyt przyjemne.

Reżyserem będzie Fede Alvarez, a na ekranie zobaczymy Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Jessica Lucas i Elizabeth Blackmore. Autorami scenariusza są Alvarez i Rodo Sayagues.

Zdjęcia do produkcji już ruszyły i mają potrwać do lipca. Premiera w przyszłym roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści