Coś na progu w kioskach

23.05.2012 | http://cosnaprogu.blogspot.com/ | underluk

Coś na progu w kioskach

Wydawnictwo Dobre Historie wreszcie wprowadziło "Coś na progu" do kiosków. Dokładnie do saloników Kolportera. Dostępne powinno być od dzisiaj.


Na początek magazyn powinien być dostępny w następujących miastach: Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Myślę, że to dobra wiadomość, bo jak do tej pory miałem wrażenie, że wydawca robił wszystko by utrudnić czytelnikom dostęp do magazynu. No bo niby można było zamówić go poprzez formularz na stronie wydawnictwa, ale poza adresem do wysyłki oraz adresem e-mail, wymagane jest podanie numeru telefonu. Jak dla mnie o to ostanie pole za dużo. Na Allegro też można zamówić, ale w opcjach płatności jest tylko PayU, które mniej doświadczonym użytkownikom może nie kojarzyć się najlepiej i wydawać się kłopotliwe. Choć oczywiście takie nie jest. Mimo wszystko przydała by się możliwość bezpośredniego przelewu. No i w sklepach też można było kupić... jakichś dwóch w kraju.

Na szczęście Kolporter zapewnia ogólnokrajową dystrybucję, więc każdy chętny powinien mieć szansę wybrania się do odpowiedniego punktu i zakupienie swojego egzemplarza magazynu. Czytelnikom życzymy udanych łowów, a wydawcy dalszego rozwoju kanałów dystrybucji, tak by każdy bez problemu mógł nabyć "Coś na progu" bez względu na miejsce zamieszkania.

Najnowsze wieści