Czerwony Hotel Mastertona

04.06.2012 | Rebis | underluk

Czerwony Hotel Mastertona

Najnowsza książka Grahama Mastertona pt. "Czerwony hotel" jest już dostępna w postaci e-booków, a na papierze w księgarniach znajdziecie ją 12 czerwca.


Sissy Sawyer potrafi przewidzieć przyszłość z kart i posiada zdolności parapsychiczne. Pewnego dnia odwiedza Sissy jej przyrodni bratanek Billy wraz ze swoją dziewczyną, T-Yon, którą nawiedzają potworne koszmary związane z jej bratem, Everettem. W tym samym czasie w należącym do Everetta Czerwonym Hotelu w Luizjanie, dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Znika pokojówka, zostawiając po sobie jedynie kałużę krwi. Słychać dziwne, niepokojące dźwięki, których źródła nie da się zlokalizować, w wannie znajdują się poćwiartowane zwłoki policjanta. Powoli staje się jasne, że to miejsce jest nawiedzone przez duchy poprzednich właścicieli, które chcą dokonać zemsty. Nie wiadomo jednak, za co chcą się mścić ani – co gorsza – jak je powstrzymać...

Sissy Sawyer znana jest czytelnikom z wydanych przez Rebis Złej przepowiedni (2005) oraz Czerwonej maski (2008).

Autor: Graham Masterton
Tłumaczenie: Piotr Kuś
Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 6/2012
Tytuł oryginalny: The Red Hotel
Rok wydania oryginału: 2012
Format: 135x215 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7510-698-5
Wydanie: I
Cena z okładki: 33,90 zł

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści