Czy Will Smith zagra w kontynuacji Jestem Legendą?

16.06.2012 | www.filmweb.pl | underluk

Czy Will Smith zagra w kontynuacji Jestem Legendą?

"Jestem legendą" nie był może szczególnie udanym filmem, ale zarobił wystarczająco dużo by w Hollywood chciano nakręcić jego kontynuację.


O projekcie mówi się już od kilku lat, ale do tej pory nie poczyniono większych kroków w kierunku jego realizacji. Wszystko jest w rękach Warner Bros., które zleciło napisanie scenariusza Arashowi Amelowi. Poza tym nawet nie wiadomo o czym będzie opowiadała kontynuacja, choć plotki jakie ujrzały światło dzienne, jakiś czas temu sugerowały, że możemy mieć tutaj do czynienia z prequelem, który skupi się na początkach epidemii.

Ostatnimi czasy głos zabrała gwiazda pierwszej części. Will Smith, co prawda nie zdradził zbyt wiele, ale przyznał, że póki co nie jest w żaden sposób związany z tym projektem i wolałby uniknąć metki gościa od sequeli (jak widać trzecia część "Facetów w czerni", w której teraz występuje się nie liczy). Dodał jednak, że jeśli scenariusz będzie na prawdę dobry, to może w filmie wystąpi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści