Sookie Stackhouse ponownie w księgarniach

19.06.2012 | Mag | underluk

Sookie Stackhouse ponownie w księgarniach

Wielbiciele przygód Sookie Stackhouse już od 27 czerwca, mogą rozglądać się za dziesiątym tomem jej przygód - "Martwy w rodzinie" pióra Charlaine Harris.


--

Sookie Stackhouse doznała w Wojnie z Wróżkami obrażeń zarówno na ciele, jak i na duszy. Odczuwa też straszny gniew, chociaż w powrocie do zdrowia pomaga jej nie tylko fizykoterapeuta JB, lecz także krew Erica i jego miłość.

Niestety, to nie koniec kłopotów zakochanych, Ericowi bowiem zagraża wysłannik nowego króla, a w Bon Temps pojawia się jego stwórca. W dodatku, sytuacja polityczna po Wielkim Objawieniu wilkołaków i zmiennokształtnych nie jest stabilna - Kongres rozważa projekt ustawy, która każe się zmiennokształtnym rejestrować niczym emigrantom lub... wampirom.

Sookie jest przyjaciółką shreveporckiego stada, zgadza się więc udostępnić swój las na comiesięczne polowanie podczas pełni. Po tej wizycie w jej lesie pojawia się grób, a w nim czyjeś zwłoki. Wokół domu Sookie krążą też wróżki, prawdopodobnie niezbyt przyjaźnie do niej nastawione...

Autor: Charlaine Harris
Tłumaczenie: Ewa Wojtczak
Wydawnictwo: Mag
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 6/2012
Tytuł oryginalny: Sookie Stackhouse: Dead in the Family
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 432
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788374802543
Wydanie: I
Cena z okładki: 35 zł

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści