Rozkosz Nieujarzmiona wkrótce w księgarniach

30.06.2012 | Papierowy Księżyc | underluk

Rozkosz Nieujarzmiona wkrótce w księgarniach

W lipcu na księgarskich półkach pojawi się kolejna obowiązująca lektura, dla fanek romansów podszytych szczyptą grozy. Papierowy Księżyc sięga po cykl "Demonica".


--

"Rozkosz nieujarzmiona" Larissy Ione to pierwszy tom serii "Demonica", która jest jedną z najlepszych serii paranormal romance ostatnich lat. Seria jest międzynarodowym bestsellerem sprzedanym do kilkunastu krajów i każdy tom serii "Demonica" był notowany na najbardziej prestiżowych listach New York Timesa i USA Today!

Dla wielu czytelniczek cykl "Demonica" Larissy Ione to jedyna seria, która może równać się z "Bractwem Czarnego Sztyletu" J.R. Ward. Dla niektórych "Demonica" jest nawet lepsza...

Czy potrafisz wyobrazić sobie serial Ostry dyżur umieszczony w świecie demonów i magii? Nawet nie próbuj... Po prostu wejdź do świata serii "Demonica". Wejdź do Miejskiego Szpitala Podziemnego...

Tom I - Rozkosz nieujarzmiona:

Ona jest zabójczynią demonów, która pragnie zmysłowych rozkoszy... Obawia się jednak, że nigdy nie będzie jej dane ich doświadczyć. Aż w końcu Tayla Mancuso ląduje w szpitalu prowadzonym przez demony w przebraniu, a szef oddziału, Eidolon, sprawia, że jej ciało zaczyna płonąć od nie dającego się ugasić pożądania. Jednak żeby dać dowód swojej lojalności wobec towarzyszy, Tayla musi zdradzić chirurga, który uratował jej życie.

Eidolon nie jest w stanie oprzeć się tej ognistej, niebezpiecznej kobiecie, która napełnia go zarówno wściekłością jak i pożądaniem. Jest nie tylko jego zaprzysięgłym wrogiem, ale równie dobrze może być łowczynią, która poluje na jego ludzi. Rozdarty między koniecznością poznania prawdy a potrzebą znalezienia idealnej partnerki zanim przerażająca przemiana przejmie nad nim kontrolę, Eidolon odważy się na misję niemożliwą – i pozwoli Tayli posiąść zarówno jego ciało jak i duszę...

* * *

„Co za ekscytująca przygoda! Ta mroczna, seksowna i niebywale intrygująca opowieść trzymała mnie w napięciu od początku do końca. Już nie mogę się doczekać drugiego tomu!”

Nalini Singh, autorka bestsellerowej serii "Łowca Gildii"

„Tajemnicza, pełna namiętności i trzymająca w napięciu powieść „Rozkosz nieujarzmiona” sprawi, że przeczytasz ją z zapartym tchem. Larissa Ione powołała do życia nową, pasjonującą rzeczywistość, pełną iskrzącej zmysłowości, mrocznego poczucia humoru i niebezpiecznych, seksownych demonów. Larissa Ione to ekscytujący nowy głos w gatunku paranormal romance!”

Lara Adrian, autorka bestsellerowej serii "Rasa Środka Nocy"

„Szelmowsko niebezpieczna, dekadencko grzeszna. Przygotujcie się na mocne wrażenia!”

Gena Showalter, autorka bestsellerowej serii "Władcy Pozdziemi"

Autor: Larissa Ione
Tłumaczenie: Kinga Składanowska
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Miejsce wydania: Słupsk
Wydanie polskie: 7/2012
Tytuł oryginalny: Demonica: Pleasure Unbound
Rok wydania oryginału: 2008
Liczba stron: 280
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788361386148
Wydanie: I
Cena z okładki: 35,90 zł

Najnowsze wieści