Jest szansa wygrać Marzycieli i Pokutników

30.06.2012 | krzysztofspadlo.com | underluk

Jest szansa wygrać Marzycieli i Pokutników

Jeśli ktoś miałby ochotę na "Marzycieli i pokutników" to jest szansa dostać książkę za darmo. Szczegóły w rozwinięciu.


Sprawa jest prosta. Na autorskiej stronie Krzysztofa Spadło trwa właśnie konkurs, a nagrodą jest oczywiście wspomniana książka. Wszelkie szczegóły poznacie na tej stronie - http://krzysztofspadlo.com/index.php/pl/konkurs

--

"Marzyciele i Pokutnicy" to zbiór dziesięciu opowiadań, których akcja została osadzona w znanej nam z codzienności współczesnej Polsce. Jednak świat przedstawiony posiada swoje drugie, mroczne i nieznane większości oblicze. Bo przecież skąd możemy wiedzieć, że człowiek którego przed chwilą minęliśmy w sklepie lub na przejściu dla pieszych nie jest tym, który wynalazł maszynę czasu i właśnie planuje udać się w przeszłość, żeby zmienić losy ludzkości? A może chłopiec biegnący z naprzeciwka w zawadiacko przekrzywionej czapeczce bejsbolowej jest kimś zupełnie innym niż z pozoru nam się wydaje? Być może kryje w sobie straszliwą tajemnicę?

Najnowsza książka Krzysztofa Spadło to obowiązkowa lektura dla miłośników zjawisk paranormalnych, horrorów i science-­fiction.

Tytuł: Marzyciele i Pokutnicy
Autor: Krzysztof Spadło
Cena: 35,90 zł
Rodzaj literatury: Fantastyka
Wydawca: Novae Res, 2012
Format: 130x210mm, oprawa miękka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 344
ISBN: 978-83-7722-399-4
Nośnik: Druk

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści