Niewinna Krew Grahama Mastertona

05.07.2012 | replika.pl | underluk

Niewinna Krew Grahama Mastertona

Jeszcze w wakacje wielbiciele prozy Grahama Mastertona, otrzymają kolejną pozycję, która ukaże się na naszym rynku pod skrzydłami wydawnictwa Replika. Tym razem będzie to "Niewinna krew".


--

Niewinna krew to powieść, w której klasyczny thriller miesza się z opowieścią o duchach. Na kartach tej książki Graham Masterton po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w rozpętywaniu prawdziwego piekła.

Słoneczna Kalifornia. Uznany scenarzysta Frank Bell mieszka wraz z żoną i synem w Los Angeles, wiodąc szczęśliwe życie. Sielanka jednak nie trwa długo. Brutalny atak terrorystyczny odbiera mu jedyne dziecko - mały Danny ginie na skutek wybuchu bomby. Żona Franka obwinia męża o śmierć syna, a wkrótce potem Bell zaczyna widywać ducha chłopca. Spotyka też mężczyznę, który przeżył eksplozję...

Tymczasem w kraju dochodzi do kolejnych zamachów. Pada podejrzenie, że odpowiedzialna za nie jest organizacja o nazwie Dar Tariki Tariquat, dążąca do zniszczenia amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Tylko czy aby na pewno stoją za nią terroryści?


Autor: Graham Masterton
Przeklad: Piotr Kuś
Premiera: 2012
ISBN: 978-83-76741-00-0
Rok wydania: 2012
Nr wydania: 1
Oprawa: miękka
Il. stron: 360
Wymiar: 145/205

Najnowsze wieści