Legenda do obejrzenia na youtube

10.07.2012 | własne | underluk

Legenda do obejrzenia na youtube

Kiedyś na łamach BramGrozy, pisaliśmy o pracach nad polskim amatorskim horrorem pt. "Legenda". Dziś film jest już ukończony i do obejrzenia w sieci.


Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia i obejrzenia obrazu na youtube - Legenda oraz pozostawienia twórcom komentarza. W końcu każdy jest ciekaw jak przyjęte zostało jego dzieło.

Produkcja ma także swoją stronę internetową - http://www.filmlegenda.bnx.pl/news.php

"Co roku, w jednym z klubów, chełmińska młodzież świętuje noc śmierci seryjnego mordercy, siejącego niegdyś postrach na ulicach miasta. Legenda głosi, że tej właśnie nocy, jego duch wraca z zaświatów, by dokończyć swoje dzieło... Osiemnastoletnia Ania Kasprzyk, skrywająca mroczną tajemnicę zagubiona nastolatka, wraz z młodszą siostrą i fajtłapowatym kolegą, stają do nierównej walki z tajemniczym mordercą, który zdaje się naśladować zbrodnie słynnego Żniwiarza. A może to właśnie on powrócił, by raz jeszcze zapisać się krwawymi zgłoskami w historii Chełmna?"

A jeśli komuś nie chce się wchodzić na youtube.com to może rzucić okiem na film poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści