Sierpniowe wakacje z piekła rodem

01.08.2012 | 13TH STREET Universal | underluk

Sierpniowe wakacje z piekła rodem

Podobnie jak w lipcu, również na sierpień kanał 13TH STREET Universal, przygotował pasmo filmów, które powinno trafić w gusta miłośników horrorów.„Wakacje z piekła rodem” – sierpniowe pasmo horrorów na 13TH STREET Universal.

Gdyby życie było filmem, każda wakacyjna wyprawa kończyłaby się spotkaniem z psychopatycznym mordercą, szalonym naukowcem, robalami z kosmosu i… śmiertelnym przeznaczeniem. Na szczęście letnie wypady mogą grozić nam co najwyżej drobne oparzenia słoneczne, więc możemy spokojnie zasiąść przed telewizorem. W sierpniu kanał 13TH STREET kontynuować będzie wieczory z horrorami.

Sierpniowy cykl „Wakacje z piekła rodem” oglądać będzie można wkażdy piątek o godzinie 23:00. Pokazane zostaną filmy: „Reaktor”, „Odrzucona”, „Oni” oraz „Oszukać przeznaczenie 3”.

Troje przyjaciół spędza wakacje na kempingu. Sielska atmosfera kończy się gdy natykają się na sekretne laboratorium tajemniczego naukowca - tytułowego „Rekreatora”, którego pasją jest klonowanie. Dzieciaki spotykają swoje duplikaty, które są od nich szybsze, silniejsze i sprawniejsze fizycznie. Tracy, Craig i Derek zostają uwięzieni przez swoje klony, a ich jedyną szansą jest przechytrzenie kopii i ucieczka zanim zostaną permanentnie zastąpieni.

Film „Odrzucona” również nie zachęca do wakacyjnych eskapad. Nastolatka Sophie wraz z przyjaciółmi zapuszcza się w głąb walijskich lasów, by odszukać legendarną bestię. To stworzenie pozbawione skrupułów, wykorzystuje swój spryt i instynkt polowania, zabijając dla przyjemności. Gdy trafiają do opuszczonego domu dziecka, jeden z nich John (SolHeras) zostaje brutalnie zaatakowany, a sama Sophie zamknięta w pustym pokoju, do którego ktoś próbuje się dostać. Bezbronna musi stawić czoła dawno zapomnianym tajemnicom z przeszłości.

Uczniowie pewnego prowincjonalnego liceum w Ameryce zawsze podejrzewali, że ich nauczyciele są z innej planety – wkrótce okazuje się, że przeczucia ich nie mylą. W ich szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy. „Oni” zaczynają kontrolować umysły uczniów i belfrów. Los Ziemi leży w rękach sześciu dzielnych nastolatków. Czy uda im się zapobiec inwazji? Josh Hartnett, Elijah Wood i Salma Hayek w produkcji Roberto Rodrugueza, reżysera „Desperado”.

Na koniec, coś dla wielbicieli filmów z cyklu "Oszukać przeznaczenie". Tym razem historia zaczyna się w lunaparku, gdzie uczniowie liceum świętują zakończenie szkoły przejażdżką na kolejce górskiej. Przed startem rollercoastera Wendy przeczuwa zagrożenie i razem z grupą przyjaciół zostaje na ziemi, aby kilka minut później z przerażeniem obserwować katastrofę kolejki, roztrzaskującej się o ziemię. Kostucha, której bilans osób wysłanych na tamten świat nie do końca się zgadza, nie daje za wygraną. Ocaleli z katastrofy ludzie zaczynają jeden po drugim ginąć w tajemniczych okolicznościach. Wendy wspólnie ze swoim szkolnym przyjacielem próbuje zapobiec kolejnym zgonom.

„Rekreator”
Piątek, 10 sierpnia, godzina 23:00

„Odrzucona”
Piątek, 17 sierpnia, godzina 23:00

„Oni”
Piątek, 24 sierpnia, godzina 23.00

„Oszukać Przeznaczenie 3”
Piątek, 31 sierpnia, godzina 23:00


**
13TH STREET Universal

13TH STREET Universal to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią
w tle. To jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. Jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań
i emocji. Tylko tutaj widzowie mogą obejrzeć najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13TH STREET kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.

Najnowsze wieści