[KONKURS] - Konkurs z 13TH STREET Universal

01.08.2012 | własne | underluk

[KONKURS] - Konkurs z 13TH STREET Universal

Wszystkich czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem mamy do rozdania aż pięć nagród, więc szansa jest spora.


W piątek 31 sierpnia o godzinie 23.00 kanał 13TH STREET nada horror „Oszukać przeznaczenie 3”. Przed startem rollercoastera Wendy przeczuwa zagrożenie i razem z grupą przyjaciół zostaje na ziemi, aby kilka minut później z przerażeniem obserwować katastrofę kolejki, roztrzaskującej się o ziemię. Kostucha, której bilans osób wysłanych na tamten świat nie do końca się zgadza, nie daje za wygraną.

Z okazji emisji filmu mamy dla naszych czytelników konkurs, z budzącymi dreszczyk emocji książkami, ufundowanymi przez wydawnictwo Fabryka Słów. Na 5 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi czekają książki "Zmiennoskóra" autorstwa Faith Hunter. Oto nasze pytania, horror maniacy do dzieła!

1. Jaki zespół stworzył muzykę do filmu „Oszukać przeznaczenie 3”?
a. The Ramones
b. Sepultura
c. Rammstein

2. Gdzie giną bohaterki filmu Ashley i Ashlyn?
a. na basenie
b. w solarium
c. na boisku do tenisa

3. Która z części filmu "Oszukać przeznaczenie" była dla Ciebie najbardziej przerażająca i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do 12 sierpnia pod adresem [email protected]

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.


O nagrodzieBestia. Przebiegła, silna, niebezpieczna. I dziewczyna o bursztynowych oczach. Złączone w jedno. Na śmierć i życie. Na zawsze.

Kiedy wampir wyrywa się spod kontroli, kiedy ludzie stają się łowną zwierzyną i szybkim posiłkiem, trzeba wezwać profesjonalnego zabójcę. Jane Yellowrock wyśledzi każdego. I zabije każdego, kto na to zasługuje. Bo Bestia ma jeden cel - polowanie. No, z małym wyjątkiem, kiedy chodzi o kociaki.

W świecie gdzie wampiry i wiedźmy są zwykłymi członkami społeczeństwa, umiejętności Jane Yellowrock budzą strach. Czuje się go nawet w pytaniu, jakiego pod żadnym pozorem nie można zadać:

Czym jesteś?

Faith Hunter
"Zmiennoskóra"
data wydania: czerwiec 2012
tytuł oryginału: Skinwalker
ISBN-13: 978-83-7574-708-9


O Wydawnictwie


Fabryka Słów powstała w roku 2001.Naszym celem od początku było wydawanie dobrej polskiej fantastyki, w czasach gdy na księgarskich półkach dominowały produkowane masowo tytuły zagraniczne. Pomysł okazał
się trafiony i książki Fabryki szybko zyskały popularność wśród czytelników, a samo wydawnictwo stało się jednym z głównych wydawców szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Marką wydawniczą rozpoznawaną i komentowaną
na rynku wydawców, wśród krytyków literackich, czytelników i w mediach.


O partnerze konkursu


13TH STREET Universal to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. To jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. Jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Tylko tutaj widzowie mogą obejrzeć najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13TH STREET kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.
Najnowsze wieści