The Woman od Repliki

06.08.2012 | replika.pl | underluk

The Woman od Repliki

Jeszcze w tym roku, dzięki wydawnictwu Replika na polskim rynku powinna ukazać się powieść Jacka Ketchuma, Lucky'a McKee" pt. "The Woman"


The Woman to porażająca historia o ostatniej członkini dzikiego plemienia kanibali, które od lat terroryzowało Wschodnie Wybrzeże, od Maine po Kanadę. Poważnie ranna w starciu z policją, znajduje schronienie w jaskini nad morzem.

Christopher Cleek to elokwentny, amoralny - a zarazem niezrównoważony - prawnik z prowincji, który pewnego dnia dostrzega na polowaniu kobietę kąpiącą się w strumieniu. Zafascynowany, podąża za nią do jej jaskini. Cleek skrywa wiele mrocznych tajemnic, do których doda kolejną. Schwyta Kobietę, zamknie ją w piwnicy, oswoi, ucywilizuje. Aby tego dokonać, będzie potrzebował pomocy anielsko cierpliwej żony Belle, nastoletniego syna Briana oraz córek: Peg i małej Darleen.

Nasuwa się pytanie, kto jest bardziej dziki? Myśliwy czy zwierzyna?

Do powieści dołączono bonusową nowelę Ketchuma i McKee, zatytułowaną The Cow i stanowiącą uzupełnienie historii opisanej w The Woman.

W roku 2011 na podstawie powieści powstał film w reżyserii Lucky'ego McKee.

Tytuł: The Woman ("The Woman")
Autor: Jack Ketchum, Lucky McKee
Przekład: Mateusz Kopacz
ISBN: 978-83-76741-00-0
Rok wydania: 2012
Oprawa: miękka + skrzydełka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści