Konkurs z 13TH STREET Universal - wyniki

13.08.2012 | własne | underluk

Konkurs z 13TH STREET Universal - wyniki

Wczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu z 13TH STREET Universal, a dziś nadszedł czas wyłonienia pięciu czytelników, do których wyślemy "Zmiennoskórą".


Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, oto pełna lista zwycięzców:

Agnieszka Owczarzak - Koszalin
Katarzyna Bigaj - Komorniki
Agnieszka Chruścik - Sieradz
Wojciech Szyputa - Sulechów
Aleksandra Filipowska - Łódź

Serdecznie gratulujemy! Jednocześnie chcemy podziękować wszystkim za udział w konkursie oraz kanałowi 13TH STREET za partnerstwo i wydawnictwu Fabryka Słów za ufundowanie nagród.

Otrzymaliśmy łącznie 53 zgłoszenia, z czego w losowaniu wzięło udział równe 50. Niestety w pozostałych trzech odpowiedzi były błędne i musieliśmy je wykluczyć.

Co ciekawe, największą popularnością cieszy się pierwsza część serii "Oszukać przeznaczenie". Najczęściej motywowaliście taką odpowiedź faktem, że był to coś nowego i pewien powiew świeżości, a kolejne odsłony powielały tylko ten pomysł. Niemniej, każda z części znalazła swoich zwolenników. Nie brakowało także fanów części trzeciej, o którą pytaliśmy, a którą kanał 13TH STREET wyemituje w piątek 31 sierpnia o godzinie 23.00. Będzie to świetna okazja by przypomnieć sobie ten film, oraz odświeżyć scenę w solarium, do której wielu z Was nawiązywało w swoich odpowiedziach na trzecie pytanie.

A właśnie. Żeby formalności stało się zadość, należałoby podać jeszcze prawidłowe odpowiedzi. Oto one:

1. Jaki zespół stworzył muzykę do filmu „Oszukać przeznaczenie 3”?
a. The Ramones

2. Gdzie giną bohaterki filmu Ashley i Ashlyn?
b. w solarium

3. Która z części filmu "Oszukać przeznaczenie" była dla Ciebie najbardziej przerażająca i dlaczego?
No tutaj odpowiedzi były opisowe, więc nie będziemy ich przytaczać.

No nic. Jeszce raz gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich czytelników zachęcamy do śledzenia naszej strony, bo oprócz sporej dawki newsów i recenzji ze świata grozy, przygotowujemy już dla Was kolejny konkurs. Wkrótce podamy więcej szczegółów. Wystarczy od czasu do czasu do nas zajrzeć.

Najnowsze wieści