Konkurs z 13TH STREET Universal - wyniki

13.08.2012 | własne | underluk

Konkurs z 13TH STREET Universal - wyniki

Wczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu z 13TH STREET Universal, a dziś nadszedł czas wyłonienia pięciu czytelników, do których wyślemy "Zmiennoskórą".


Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, oto pełna lista zwycięzców:

Agnieszka Owczarzak - Koszalin
Katarzyna Bigaj - Komorniki
Agnieszka Chruścik - Sieradz
Wojciech Szyputa - Sulechów
Aleksandra Filipowska - Łódź

Serdecznie gratulujemy! Jednocześnie chcemy podziękować wszystkim za udział w konkursie oraz kanałowi 13TH STREET za partnerstwo i wydawnictwu Fabryka Słów za ufundowanie nagród.

Otrzymaliśmy łącznie 53 zgłoszenia, z czego w losowaniu wzięło udział równe 50. Niestety w pozostałych trzech odpowiedzi były błędne i musieliśmy je wykluczyć.

Co ciekawe, największą popularnością cieszy się pierwsza część serii "Oszukać przeznaczenie". Najczęściej motywowaliście taką odpowiedź faktem, że był to coś nowego i pewien powiew świeżości, a kolejne odsłony powielały tylko ten pomysł. Niemniej, każda z części znalazła swoich zwolenników. Nie brakowało także fanów części trzeciej, o którą pytaliśmy, a którą kanał 13TH STREET wyemituje w piątek 31 sierpnia o godzinie 23.00. Będzie to świetna okazja by przypomnieć sobie ten film, oraz odświeżyć scenę w solarium, do której wielu z Was nawiązywało w swoich odpowiedziach na trzecie pytanie.

A właśnie. Żeby formalności stało się zadość, należałoby podać jeszcze prawidłowe odpowiedzi. Oto one:

1. Jaki zespół stworzył muzykę do filmu „Oszukać przeznaczenie 3”?
a. The Ramones

2. Gdzie giną bohaterki filmu Ashley i Ashlyn?
b. w solarium

3. Która z części filmu "Oszukać przeznaczenie" była dla Ciebie najbardziej przerażająca i dlaczego?
No tutaj odpowiedzi były opisowe, więc nie będziemy ich przytaczać.

No nic. Jeszce raz gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich czytelników zachęcamy do śledzenia naszej strony, bo oprócz sporej dawki newsów i recenzji ze świata grozy, przygotowujemy już dla Was kolejny konkurs. Wkrótce podamy więcej szczegółów. Wystarczy od czasu do czasu do nas zajrzeć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści