Wywiad z Krzysztofem Spadło

18.09.2012 | krzysztofspadlo.com | underluk

Wywiad z Krzysztofem Spadło

W sieci pojawił się wywiad z Krzysztofem Spadło, autorem nieźle przyjętych "Marzycieli i pokutników". Warto sprawdzić co pisarz ma do powiedzenia i co planuje w przyszłości
Jednocześnie przypominamy, że każdy z Was może współtworzyć przygotowywane e-wydanie "Marzycieli i pokutników". Szczegóły znajdziecie w poniższym liście otwartym.

--

KIEROWANY DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW SURFUJĄCYCH PO INTERNECIE, ZARÓWNO DO TYCH KTÓRZY NATKNĘLI SIĘ NA TĄ WIADOMOŚĆ ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM, JAK I DO TYCH, KTÓRZY CYKLICZNIE ODWIEDZAJĄ TEMATYCZNE STRONY, BLOGI I PORTALE.

Moi Drodzy,
kiedy doszło do papierowego wydania "Marzycieli i Pokutników" pomyślałem, że za jakiś czas trzeba się będzie poważnie zastanowić na publikacją w wersji elektronicznej. Najpierw był tylko mglisty zarys, potem pojawił się ogólny plan tego przedsięwzięcia, aż wreszcie koncepcja stała się na tyle dojrzała i konkretna, iż z radością przystępuję do jej realizacji.
E-book "Marzycieli i Pokutników" to nie będzie tylko konwersja pliku tekstowego do formatów obsługiwanych przez czytniki elektroniczne i na tym koniec. Ooo nie!
To będzie coś zdecydowanie innego, nowego, nowatorskiego!
To będzie coś, przez duże "C".
Coś, czego jeszcze nikt wcześniej nie zrobił. Więc pora przetrzeć szlak! :-)
Wersja elektroniczna zostanie wzbogacona o dwie atrakcje.

Pierwszą atrakcją, tą mniejszego kalibru, będą wykonane przez moją skromną osobę przypisy do każdego z zamieszczonych tam opowiadań. Pokuszę się o kilka zdań w których zdradzę, jak to się stało, że napisałem taką historię i dlaczego.

Natomiast drugą, tą Mega-Właściwą-Atrakcją jest propozycja, która dla niektórych z Was będzie stanowić nie lada frajdę i wyzwanie. Oto sedno sprawy, myślę, że jeśli wypunktuję będzie bardziej czytelne :-) :

1. Jeżeli jesteś osobą, która nosi w sobie potencjał twórczy, osobą, która robi zdjęcia,
grafiki, szkice, rysunki lub maluje obrazy to powinno Cię to zainteresować!

2. Każdy z Was kto czuje się na siłach w dziedzinach wymienionych w pkt.1 ma
szansę opublikować swoją pracę w e-booku "Marzyciele i Pokutnicy".

3. Warunek jest taki, że temat pracy musi konkretnie nawiązywać do treści któregoś z 10 opowiadań zawartych w zbiorze opowiadań "Marzyciele i Pokutnicy".

4. Autor pracy decydując się na udział w tym przedsięwzięciu, oświadcza jednocześnie, że jest wyłącznym twórcą dzieła i właścicielem praw autorskich.

5. Prace muszą spełniać następujące wymagania techniczne: 300 dpi, jpg, A4

6. Prace proszę wysyłać na adres: [email protected]

7. W tytule proszę wpisać "e-book"

8. W treści wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko. Jeżeli posiadasz własną stronę, bloga, wizytówkę, portal etc. i jeśli chcesz się lepiej zaprezentować, to podaj również swój adres internetowy.

9. Prace wysłane przez anonimowego użytkownika nie wezmą udziału w przedsięwzięciu.

10. Praca musi nosić tytuł opowiadania do którego się odnosi.

11. Uczestnik może wysłać dowolną ilość prac.

12. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa - 31.10.2012

13. Prace pod względem artystycznym i technicznym zostaną ocenione przez:
Krzysztof Spadło - autor książki
Hektor Werios - artysta fotografik

14. Najlepsze prace zostaną opublikowane w e-booku "Marzyciele i Pokutnicy".

15. Autor opublikowanej pracy zgadza się podpisać ją własnym imieniem i nazwiskiem.

16. Autor opublikowanej pracy oświadczaja, że nie będzie domagać się jakichkolwiek roszczeń finansowych czy też innych gratyfikacji, związanych z publikacją jego pracy w e-booku "Marzyciele i Pokutnicy".

17. Wydawcą e-booka "Marzyciele i Pokutnicy" jest: Wydawnictwo Internetowe e-bookowo.pl z siedziba w Będzinie.

18. Premiera e-booka "Marzyciele i Pokutnicy" jest planowana na 29.11.2012

To chyba tyle, jeśli chodzi o pełną informację i jej formalny charakter.

Mam nadzieję, że pomysł przypadł Wam do gustu i Ci, którzy czują się na siłach chętnie wezmą udział i odważnie zaprezentują swoją twórczość.

Jeżeli uważasz, że ta inicjatywa nie jest dla Ciebie ale podoba Ci się idea tego przedsięwzięcia, pomyśl przez chwilę o gronie swoich przyjaciół, znajomych. Przekaż informację dalej, może dzięki Tobie dotrze ona do kogoś, kto stwierdzi:
- No, nareszcie coś dla mnie!

Jeżeli uważasz, że realizacja tego pomysłu jest godna uwagi i warta rozpowszechniania, skopiuj zawartość tego listu, wyślij innym lub wklej na swoim profilu, stronie, blogu, portalu...

Chcę również serdecznie podziękować wszystkim osobom które przyczyniają się do propagowania tej akcji. Jeśli natknąłeś się na treść Listu Otwartego na stronie internetowej, której adres brzmi inaczej niż moje imię i nazwisko to wiedz, że właścicielem tej witryny jest właśnie osoba, której teraz bardzo dziękuję :-)

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Krzysztof Spadło

--

Warto zajrzeć:
Strona autorska Krzysztofa Spadło - krzysztofspadlo.com
Podstrona z aktualnie trwającymi konkursami, w których można wygrać "Marzycieli i pokutników"
- konkursy
Powyższy list otwarty w formie .pdf - list otwarty

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści