W październiku zwiedzimy Śmierciowisko

19.09.2012 | gildia.pl | underluk

W październiku zwiedzimy Śmierciowisko

"Śmierciowisko" to debiutancka powieść Anny Głomb, która na rynek trafi już w październiku. Książka reklamowana jest jako udane połączenie grozy, fantastyki, wartkiej akcji i znakomitego stylu.


--

Minęło trzydzieści lat od epidemii, w której niemal całkowicie zginął gatunek ludzki. Nieliczni ocaleni mieszkają wśród odradzającej się dzikiej przyrody. W niewielkiej osadzie, w której mieszka Dorota, zaczynają w niewyjaśnionych okolicznościach ginąć ludzie. Dziewczyna musi podjąć wyzwanie i rozwikłać zagadkę. Aby znaleźć odpowiedzi, decyduje się wyruszyć w podróż do serca pradawnej puszczy. Ale w gęstwinie lasów czają się nie tylko wilki i niedźwiedzie; razem z nimi przybyły stworzenia z dawno zapomnianych mitów i legend...

Śmierciowisko to debiutancka powieść młodej autorki aktywnie działającej w sekcji literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Ma na koncie pierwsze publikacje: Motyl na szkle (Fahrenheit 2005), Śmierć i dziewczyna (antologia konwentu Awangarda 2012).

Autor: Anna Głomb
Wydawnictwo: Videograf II
Miejsce wydania: Chorzów
Wydanie polskie: 10/2012
Oprawa: miękka
Wydanie: I

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści